Kore Heyeti Borsamızı Ziyaret Etti.

Kore Heyeti Borsamızı Ziyaret Etti.

Tarih 18 Kasım 2019, 13:00 Editör hasan öztürk

Güney Kore’li iş heyeti borsamızı ziyaret ederek bölge tarımı ve hayvancılık faaliyetleri hakkında incelemelerde bulunarak bilgi edindiler.

Kore Cumhuriyeti Yerel İdari Birliği Türkiye Temsilcisi Yongdurk Park, Human Controls. Co. Ltd. Ceosu Kim Geon Woo ve Vision Kültür Turizm Araştırma Geliştirme San. Tic. Ltd. Şti. Direktörü Kwanghae Choi borsamızı ziyaret ettiler. Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Başkan Yardımcısı Muzaffer Zengin, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Turan, Can Ata Tan ve Genel Sekreterimiz Ertunç İşbay ile bir araya gelen heyet yem hammaddeleri konusunda bilgi alışverişinde bulundular. Yönetim Kurulu Başkanımız Halit Sezgin, Borsamızın faaliyetleri, Bandırma ve bölge ekonomisi ile hayvancılık uygulamaları hakkında bilgiler verdi. 

Şehit Mehmet Günenç’e İlgi 

Kore savaşında Şehit Düşen Kahraman Türk Subayımız Topçu Üsteğmen Şehit Mehmet Günenç’in Borsamızın elektronik satış salonunda sergilenen fotoğraflarını ve Kore devleti tarafından verilen kahramanlık nişanını gören Kore’li büyük ilgi gösterdiler. Ve Şehit Mehmet Günenç hakkında bilgi edindiler. 
Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren heyet borsamız yönetimine teşekkür ederek veda ettiler. 

Bu haber 530 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit