BALIKESİRİN KAPSAMLI ANALİZ PORTFÖYÜNE SAHİP ÖZEL GIDA, YEM ve SU ANALİZ LABORATUVARI KAPSAMINI GENİŞLETTİ

BALIKESİRİN KAPSAMLI ANALİZ PORTFÖYÜNE SAHİP ÖZEL GIDA, YEM ve SU ANALİZ LABORATUVARI KAPSAMINI GENİŞLETTİ

Tarih 01 Haziran 2015, 12:34 Editör

Borsamız yerleşkesinde faaliyet gösteren uluslararası standartlara sahip Nanolab Özel Gıda, Yem ve Su Analiz Laboratuvarı yetki ve faaliyetlerini genişletti.

Bölgenin önemli ihtiyaçlarından biri olan ve borsamızın yerleşkesinde hizmet veren Nanolab özel gıda, yem ve su analiz laboratuvarı ile ilgili Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Nanolab Firma Sorumlusu Özkan Yıldırım ve Borsamız Genel Sekreteri Ertunç İşbay’ın katıldığı toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Halit Sezgin ve Nanolab firma sorumlusu Özkan Yıldırım bilgi verdi.

Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin laboratuvar faaliyetlerinin önemine dikkat çekerek bölge tarımının ve gıda sektörlerinin gelişimine katkıda bulunacağını belirterek “Laboratuvarımız limana gelen ithal ürünler ile ihraç edilen ürünlerin analizlerini de yapabilecek kapasitededir.” Dedi.

Nanolab Gıda, Yem Ve Su Analizleri Laboratuvarı Toksin Analizleri, Yaş Kimyasal Analizler, Mineral Analizleri, Fiziksel Analizler, Mikrobiyolojik Analizler, Moleküler Biyoloji Analizleri (GDO Analizi), Kalıntı Analizleri gibi konularda faaliyet verecek

Laboratuvarımız Borsamızda Son Teknoloji İle Hizmet Veriyor.

Nanolab firma sorumlusu Özkan Yıldırım laboratuvar hakkında bilgi vererek “Laboratuvarımız sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik Çerçevesinde kapsamını genişletmiştir. Toplam 500 m2’lik kullanım alanına sahip bandırma laboratuvarlarımız, her biri alanında uzman personeli ve son teknoloji ürünü donanımı ile zamanında, doğru, güvenilir ve hızlı sonuçlar vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Laboratuvarımız Bandırma başta olmak üzere çevre iller de dahil, gıda, yem ve su üreticilerine yönelik pek çok sektöre hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen laboratuvarımız bugün itibariyle, bir taraftan kapsam genişletme çalışmalarına devam ederken, bir taraftan da ulusal ve uluslararası diğer kalite yönetim sistemleri için sertifikasyon çalışmalarına devam etmektedir. Nanolab Gıda Yem Su Analiz ve Kontrol Laboratuvarlar Grubu, uluslararası geçerli yöntemleriyle müşterilerinin güncel ihtiyaçlarına en hızlı biçimde cevap vermek ve yarın ihtiyaç duyulabilecekleri tüm analiz taleplerini karşılamak için hazır durumdadır.” dedi.

Bu haber 1892 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit