BORSAMIZIN AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BORSAMIZIN AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tarih 01 Haziran 2015, 11:34 Editör

BORSAMIZIN AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2007 yılında dahil olduğumuz “Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi” belge yenileme denetimi 28.Kasım.2014 Cuma günü Türk Loydu Vakfı bağımsız denetçisi N.Hikmet Canko tarafından gerçekleştirildi. Göreve ilk geldiğimiz günden bu yana birlikte hareket etme kültürünü ön planda tuttuk. Modern Borsacılık anlamında yapmış olduğumuz faaliyetleri Akreditasyon Denetiminden yüksek puan alarak taçlandırmak istiyorduk. İnandık ve başardık. Oldukça başarılı bir denetim geçirdik.Nihai kararı TOBB Akreditasyon Kurulu verecektir.

Akreditasyon standartının gerekliliklerini yerine getiren başta Genel Sekreterimiz ve Akreditasyon sorumlumuz olmak üzere tüm personelimize de teşekkür ederiz.

Bizlere önceki yıllarda da olduğu gibi yol göstren, rol model olan TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na da bu sebepten dolayı teşekkür etmek isterim.

Akreditasyon denetimimizin açılış toplantısına davetimizi kırmayarak katılan Belediye Başkanımız Sayın Dursun Mirza’ya; İlçe Gıda,Tarım Ve Hayvancılık Müdürümüz Sayın O.Sefa Uyar’a; Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımız Sayın Buket Boyacıya; Genç Girişimciler Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Toygun’a; Yönetim Kurulu Üyelerimize, Meclis Başkanımıza çok teşekkür ederim.

Bundan sonra yapacağımız çalışmalar daha da önemli hale gelmiştir. Bizler için önemli olan başarımızın süreklilik arz etmesidir.

Halit Sezgin
Bandırma Ticaret Borsası

Bu haber 1514 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit